Igni et ferro

[EVRAZ] Днепровская Сталь

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » [EVRAZ] Днепровская Сталь » Общение на разную тематику » Потрібне красиве дзеркало для подарунка


Потрібне красиве дзеркало для подарунка

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Для подарунка на новосіння для родичів потрібно купити красиве дзеркало. Підкажіть, де таке можна купити чи замовити під виготовлення, щоб воно було дійсно неповторне та якісне?

0

2

Я купувала собі у будинок дзеркало в металевій рамі тут https://zerkala.lviv.ua/categories/v-metalevii-ramtsi . Точніше не купувала, а замовляла під виготовлення. В цьому і заключається оригінальність такого дзеркала, оскільки такого самого ніде немає, оскільки воно виготовлялося за моїм ескізом. Майстри змогли зробити дзеркало саме таким, яке я хотіла. Тому заходьте на сайт та дивіться приклади їхніх робіт. Враховуйте також те, що дзеркало доставляють із Львова, ому піде кілька днів на доставку.

0

3

Значить потрібно у менеджерів уточнити, як швидко вони зараз зможуть виконати замовлення. Адже мені потрібно, щоб дзеркало було у мене через місяць. А дзеркала під виготовлення - це саме те, що потрібно.

0


Вы здесь » [EVRAZ] Днепровская Сталь » Общение на разную тематику » Потрібне красиве дзеркало для подарунка