Igni et ferro

[EVRAZ] Днепровская Сталь

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » [EVRAZ] Днепровская Сталь » Общение на разную тематику » Відновлення шкіри після стресу


Відновлення шкіри після стресу

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Яка косметика допоможе відновити шкіру обличчя після стресу та негативного впливу зовнішнього середовища?

0

2

Для відновлення шкіри після стресу та негативного впливу зовнішнього середовища можу порекомендувати спробувати бульбашкову тканинну маску з кленовим цукром від Oseque: https://oseque.com.ua/bulbashkova-tkany … ctoc-mask/ Кленовий цукор містить антиоксиданти, які сприяють відновленню шкіри, а маска створює приємний бульбашковий ефект, що забезпечує глибоке очищення пор. Я використовую цю маску раз на два тижні, і моя шкіра стала більш сяючою та здоровою. Варто спробувати!

0

3

Мені хочеться обрати якісні філери гіалуронової кислоти, де це можна зробити?

0

4

Шукаєте якісні філери гіалуронової кислоти для обличчя? Обирайте у TOTIS Pharma! Пропонують широкий вибір філерів, які задовольнять навіть найвибагливіші потреби. Філери допоможуть вам підкреслити вашу природну красу, надати обличчю здоровий вигляд та зробити його молодішим, зробити обʼєм.

0


Вы здесь » [EVRAZ] Днепровская Сталь » Общение на разную тематику » Відновлення шкіри після стресу