Igni et ferro

[EVRAZ] Днепровская Сталь

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » [EVRAZ] Днепровская Сталь » Общение на разную тематику » Автоматизація торгових процесів


Автоматизація торгових процесів

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Зараз усі торгові процеси потребують автоматизації. Це дозволяє бізнесу триматися на плаву і йти у ногу з часом. Я зараз це чітко розумію і хочу ввести у торговий процес у своєму магазині нові технології. Що можете порадити?

0

2

Можете спробувати таку програму https://remonline.ua/features/program-f … -barcodes/ . Це софт для створення штрихкодів. Ви можете їх привласнювати для товарів на складі, замовленням, коміркам на складі, серійним номерам, певним роботам у переліку ваших послуг. Такі штрих коди можуть друкуватися у складі документів, які ви оформляєте. Відповідно, коли ви за допомогою сканера проскануєте цей штрихкод, будете мати швидкий доступ до перевірки товару чи замовлення. На сайті читайте детальнішу інформацію, там все більш зрозуміло)

0

3

Я зрозуміла, про що ви говорите. Бачила в деяких магазинах такі системи. Але я думала, що це не просто програма, а спеціальна система і тоді потрібно купувати спеціальне обладнання. Тобто, такий штрихкод роздруковується на звичайному принтері. Дуже класно. Мене це зацікавило.

0

4

В настоящее время технологию радиочастотной идентификации RFID используют многие современные компании. Сейчас такие метки можно встретить на предметах одежды или лекарственных средствах. Их включают в брелоки и автомобильные ключи. Даже смарт-карты для поездок в транспорте теперь работают на этой системе. Чтобы не сомневаться в выборе нужного для работы оборудования, достаточно обратиться за помощью к настоящим профессионалам https://idcard.com.ua/rfid-cards-printing/, где квалифицированные специалисты вам выберут необходимые считыватели оборудование и программное обеспечение в зависимости от функций и бюджета, а также изготовление пластиковых карт на заказ.

0


Вы здесь » [EVRAZ] Днепровская Сталь » Общение на разную тематику » Автоматизація торгових процесів