Igni et ferro

[EVRAZ] Днепровская Сталь

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » [EVRAZ] Днепровская Сталь » Общение на разную тематику » Як користуватися правильно електронним полісом?


Як користуватися правильно електронним полісом?

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Якщо мій смартфон розряджений або взагалі немає інтернету, чи це буде проблемою, якщо я не можу показати цей електронний поліс? Що тоді робити?

0

2

John Lock написал(а):

Якщо мій смартфон розряджений або взагалі немає інтернету, чи це буде проблемою, якщо я не можу показати цей електронний поліс? Що тоді робити?

Ну, звісно, якщо твій гаджет вмер і інтернету немає, то це може стати проблемою, коли треба показати свій електронний поліс. Але нічого, розповім, як виручити таку ситуацію.
Спершу - спокійно дихаємо. Не панікуємо! Пам'ятай, у нас завжди є виходи. Зараз уся інформація про твій автополіс повинна бути в системі МВС. Якщо знайти гаджет не можна, то можеш звернутися до бюро МВС і попросити виписку з системи. Вони точно мають твої дані.
Якщо це не допомагає, то можеш спробувати відновити дані вже на новому смартфоні. А ще, ось стаття:"Як пред'явити електронний поліс автоцивілки поліції? Чи необхідно його роздруковувати?"яка тобі прийде на допомогу.
У крайньому випадку, якщо в МВС теж нічого не виходить, спробуй звернутися до страхової компанії. Можливо, вони можуть допомогти. Але, головне, не турбуйся заздалегідь. Усе вирішиться!

0


Вы здесь » [EVRAZ] Днепровская Сталь » Общение на разную тематику » Як користуватися правильно електронним полісом?