Igni et ferro

[EVRAZ] Днепровская Сталь

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » [EVRAZ] Днепровская Сталь » Общение на разную тематику » Оренда нерухомості


Оренда нерухомості

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Привіт! Друзі підкажіть, якщо треба швидко знайти в оренду квартиру чи приміщення як це робити? Ви самі шукаєте чи через агенцію?

0

2

DonMare написал(а):

Привіт! Друзі підкажіть, якщо треба швидко знайти в оренду квартиру чи приміщення як це робити? Ви самі шукаєте чи через агенцію?

Якщо ти шукаєш квартиру чи приміщення в оренду, я маю кілька порад. Зазвичай я використовую різні ресурси: популярні сайти з нерухомістю, оголошення в соціальних мережах та поради від знайомих. Іноді саме вони можуть вказати на найкращі варіанти.

Щодо агентств, то деякі можуть бути корисними, особливо якщо тобі не хочеться самому витрачати багато часу на пошук. У них є база, також господарі звертаються в такі агенції щоб самим не відповідати на сотні дзвінків і перегляди квартир.
Раджу вам звернутися до АН Маяк, з ними вже декілька разів співпрацювали і все ок. Ось тут https://mayak.kiev.ua/objects/deal-type … egion/4756 можна переглянути вибір об'єктів в оренду, різні варіанти та цікаві пропозиції. Ще один плюс – можливість обговорювати деталі безпосередньо з власниками. Так я знаходжу найзручніші та доступні пропозиції. Бажаю успіху у пошуках нового житла!

0


Вы здесь » [EVRAZ] Днепровская Сталь » Общение на разную тематику » Оренда нерухомості