Igni et ferro

[EVRAZ] Днепровская Сталь

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » [EVRAZ] Днепровская Сталь » Общение на разную тематику » Подорож в Аргентину та Чілі


Подорож в Аргентину та Чілі

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Ой, любі друзі, в мене такий запитання! Хто вже був у Чилі та Аргентині? Я мрію про подорож туди, але хочу знати, які враження ви отримали. Що там найцікавішого? Чи є які-небудь особливості, на які варто звернути увагу? І, звісно ж, які райони найкращі для відвідування? Діліться своїми пригодами та порадами, будь ласка!

0

2

Привіт! З задоволенням поділюся своєю думкою про Чилі та Аргентину. Ці країни вражають своєю красою та різноманіттям природи. У Чилі вас вразить патагонське високогір'я та льодовики, особливо Національний парк Торес дель Пайне. А в Аргентині не пропустіть гори Анди та найбільший лідник Підскар. Також вражає Буенос-Айрес зі своєю культурою та архітектурою.

0

3

Дякую за відповідь! Звучить захопливо, особливо ці гори та льодовики. А можливо, ви знаєте, куди саме звертатися для планування подорожі? Можливо, є якісь туристичні агенції чи поради щодо самостійного маршруту? Хочу, щоб все було організовано на вищому рівні!

0

4

Звісно, раджу звернутися до "New Way Travel". Це агенція, яка спеціалізується на подорожах в Латинську Америку. Надійна команда фахівців допоможе скласти ідеальний маршрут, враховуючи ваші побажання. Я сам скористався їхніми послугами при поїздці в Патагонію. Отримав неймовірні враження! Ознайомтеся з їхнім сайтом https://newwaytravel.com.ua/trip/patago … rgentina/. Вам точно сподобається!

0


Вы здесь » [EVRAZ] Днепровская Сталь » Общение на разную тематику » Подорож в Аргентину та Чілі