Igni et ferro

[EVRAZ] Днепровская Сталь

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » [EVRAZ] Днепровская Сталь » Общение на разную тематику » Запах пластмаси з чайника


Запах пластмаси з чайника

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

А що, коли запах пластмаси з чайника такий надокучливий, що здатен відвадити від самого чаю? Чи є тут хтось, хто вже пробував зробити щось з цим? Якщо так, поділіться, будь ласка, своїми перевіреними методами! Я вже відчуваю себе аматором у вирішенні цієї проблеми, і будь-яка порада була б корисною!

0

2

steel123 написал(а):

А що, коли запах пластмаси з чайника такий надокучливий, що здатен відвадити від самого чаю? Чи є тут хтось, хто вже пробував зробити щось з цим? Якщо так, поділіться, будь ласка, своїми перевіреними методами! Я вже відчуваю себе аматором у вирішенні цієї проблеми, і будь-яка порада була б корисною!

Так, ця проблема, насправді, дуже дратує! Але не хвилюйся, я мав з цим справу. Здається, я знайшов відмінний спосіб. Трохи незвично, але працює на відмінно! Тримай, тут цікава стаття, яка мені дуже допомогла: https://blog.vencon.ua/ua/articles/kak- … rochajnike вона розповідає про те, як вирішити цю проблему швидко і просто. Перевір сам, вона може стати твоїм кращим порятунком!

0


Вы здесь » [EVRAZ] Днепровская Сталь » Общение на разную тематику » Запах пластмаси з чайника