Igni et ferro

[EVRAZ] Днепровская Сталь

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » [EVRAZ] Днепровская Сталь » Общение на разную тематику » Чи покриває автоцивілка всі випадки?


Чи покриває автоцивілка всі випадки?

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Привіт, друзі! Недавно мені довелося пережити справжній стрес. Я припаркувався на вулиці, а потім чув, як щось летить у небі. І ось ракета, яка була випущена з регіону, впала не далеко від мого автомобіля. Це мене змусило задуматися: чи покриває автоцивілка такі ситуації?

0

2

John Lock написал(а):

Привіт, друзі! Недавно мені довелося пережити справжній стрес. Я припаркувався на вулиці, а потім чув, як щось летить у небі. І ось ракета, яка була випущена з регіону, впала не далеко від мого автомобіля. Це мене змусило задуматися: чи покриває автоцивілка такі ситуації?

Привіт! Ви точно в цьому не самі, адже страхіття року 2023 нагадало нам, наскільки непередбачуваним може бути життя. Справді, це дуже небезпечна ситуація, але радість у тому, що важливо пам'ятати про захист свого авто у подібних випадках. Чесно кажучи, я не фахівець у цій справі, але в мене є цікава стаття: "Чи покриває автоцивілка падіння уламків ракети на автомобіль?" де розповідається про те, як страхова може взяти на себе витрати у таких непередбачуваних ситуаціях. Я саме нещодавно її прочитав та поділився думками на цю тему. Вважаю, що вона може допомогти вам розібратися у вашій ситуації.

0


Вы здесь » [EVRAZ] Днепровская Сталь » Общение на разную тематику » Чи покриває автоцивілка всі випадки?